Безпека мережі Інтернет. На що звертати увагу та в якому разі йти по допомогу до кіберполіції — дивіться в програмі «Маріуполь-online»

15 березня, 10:00

В Маріуполі стався цікавий випадок – осудили хакерів. Це для України цікавий прецедент, унікальний у своєму роді. Вперше довелося довести таку вину і довести справу саме до суду. Закон переміг завдяки співпраці кіберполіції та співробітників сайту MRPL.CITY, що потерпів від атаки. Жовтневий районний суд Маріуполя виніс рішення щодо хакера, який атакував сайт. В ході судового слухання позивач і відповідач дійшли згоди й відповідач відшкодував матеріальний збиток в повному обсязі. У зв'язку з цим адвокат компанії «Маріупольське телебачення» подав клопотання про зняття звинувачень, суд закрив дане виробництво.

Що таке інтернет-безпека, на що треба звернути увагу, отримуючи сумнівні посилання, як себе уберегти на просторі «вільного Wi-Fi», що робити, якщо потерпілий – звичайний користувач інтернету, чи є такі випадки та в якому разі можна звертатися по допомогу до кіберполіції, дивіться в програмі «Маріуполь-online», тема якої "Безпека мережі Інтернет. Де гарантія?".

Гості програми: головний редактор Департаменту інтернет-проектів «МТБ» Володимир Селіванов, начальник ВПК в Донецькій області ОУ кіберполіції НПУ Павло Ціон.

Нагадаємо, маріупольська поліція проводить профілактичні заходи, пов’язані з відвідуванням помешкань громадян. У рамках всеукраїнської операції «Візит» дільничні інспектори поліції на закріплених за ними дільницях вручають мешканцям пам’ятки «Як не стати жертвою злочину».