Бібліотека для Героїв: у Маріуполі Yakaboo передала українським військовим 400 книжок

26 червня, 11:01

У Маріуполі команда книгарні Yakaboo зустрілася з військовослужбовцями в рамках соціального проєкту «Бібліотека для Героїв», який передбачає створення у військових частинах мінібібліотек. Цей проєкт розпочався зі звернення до Yakaboo бійців ООС, які розповіли про брак якісної літератури для саморозвитку та самоосвіти.

«Ми підтримуємо бажання військових, адже якісна література допоможе їм озброїтися знаннями, необхідними під час служби та самореалізації у мирному житті. Тому сьогодні до бійців чотирьох військових підрозділів приїхали 400 книжок. Ми, як найбільша онлайн-книгарня, ретельно підійшли до вибору літератури, врахували побажання військовослужбовців і вирішили допомогти у створенні у частинах мінібібліотек, де кожен захисник знайде собі літературу до душі», — розповів генеральний директор компанії Yakaboo Іван Богдан.

Як зазначив капітан 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади Ераст Кравченко, військова напруга час від часу потребує розвантаження. А книга - найкращий спосіб зробити це, ще і з користю для себе.

«Я часто користуюсь послугами бібліотеки й скажу відверто, що таку влучну та різноманітну добірку книг знайдеш далеко не в кожній. Найбільш актуальна для нас наразі сучасна військова та історична література», - підкреслив військовий Збройних сил України.

Бійці власноруч склали перелік бажаних книжок.

Серед книг, які отримали військові: історична література (від давніх часів до сьогодні); сучасні дослідження, пов’язані з гібридними загрозами, проблематикою споживання інформації; книги для саморозвитку; сучасна художня література; якісна література для відпочинку (детективи, трилери, наукова фантастика).

«Вдячні Yakaboo за те, що приділили увагу українським військовим, зокрема, полку «Азов». Ми поважаємо те, що ви популяризуєте українські книжки», - зазначив заступник командиру полку Святослав Паламар й підкреслив, що компанія зробила важливий внесок у розвиток українських військових.

Також він вручив команді Yakaboo подяки.

До слова, Yakaboo — українська компанія, лідер онлайн-продажів на книжковому ринку. Компанія співпрацює з понад 540 українськими видавництвами, з 550 - британськими та майже з трьома тисячами інших. Yakaboo має понад 2,5 млн постійних читачів та власне видавництво Yakaboo Publishing. В кінці 2019 року Yakaboo відкрила першу офлайн-книгарню бестселерів yakaboo.ua.