Біль у тазостегновому суглобі: причини й що робити. Поради фахівця в програмі «Зателефонуйте доктору!»

10 вересня, 10:19

В організмі людини найпотужнішим суглобом, що несе найбільше навантаження, є кульшовий суглоб. Він повинен забезпечувати рух, витримувати вагу людини, підтримувати рівновагу. При виникненні проблем з суглобом, виникненні болю людина змушена відмовитися від звичної життєдіяльності. Біль у стегні може виникати як після важких фізичних навантажень, так і абсолютно незалежно від них. Іноді вона проявляється тільки вранці після підйому, іноді — як постійний біль у стегні. Дуже часто вони супроводжуються почуттям одеревіння, нестабільності та обмеженості в рухах.

Чому зношується тазостегновий суглоб і чи можна допомогти йому без операції. Які проблеми виникають у важкоатлетів і чому? Запрошуємо вас на зустріч з досвідченим вертебрологом, кандидатом медичних наук у вівторок, 10 вересня, о 19 годині в прямому ефірі програми «Зателефонуйте доктору!».

До слова, в одній з попередніх програм фахівці надавали поради, як на дачних роботах захистити коліна від навантажень і що робити при болях в суглобах і спині.  А також розказували, чому німіють руки, через що з’являються болі у плечовому суглобі й рука не дає спокою ні вдень, ні вночі?

Нагадаємо, програма "Зателефонуйте доктору!" виходить в прямому ефірі на каналі "Маріупольське телебачення" щовівторка о 19.00.