Болить голова та турбують запаморочення? Що таке остеохондроз шийного відділу і як з ним боротися – завтра в програмі «Зателефонуйте доктору!»

9 грудня, 14:35

Чи легко ви повертаєте голову? Чи бувають у вас запаморочення оніміння пальців рук і головні болі. Що таке остеохондроз шийного відділу і як з ним боротися?

Запрошуємо вас на консультацію досвідченого вертебролога, кандидата медичних наук у вівторок, 10 грудня, о 19 годині в ефірі програми «Зателефонуйте доктору!» на каналі «Маріупольське ТБ».

До слова, щоб уникнути шийного остеохондрозу потрібно вести здоровий спосіб життя, повноцінно харчуватися та виконувати регулярні фізичні навантаження.

Цікавий факт: понад 80% населення скаржаться на больові відчуття в шиї. Крім того, 30% головних болів безпосередньо пов'язані з шийним остеохондрозом. І якщо раніше з даним захворюванням стикалися літні люди, то сьогодні все більше страждають на остеохондроз шиї 20–30-річні пацієнти.

Нагадаємо, в одній з попередніх програм ми розказували, як допомагають вертебрологи та що радять пацієнтам, у яких з’являються болі у плечовому суглобі й рука не дає спокою ні вдень, ні вночі. А також, якими пристосуваннями необхідно користуватися при артрозах і що робити при болях в суглобах і спині.

Програма "Зателефонуйте доктору!" виходить в прямому ефірі на каналі "Маріупольське телебачення" щовівторка о 19.00.