Чілдрен Кінофест-2020 онлайн. Маріупольці можуть долучитися до тижня кращих європейських фільмів і ретроспектив

19 травня, 13:02

Пандемія коронавірусу і жорсткі карантинні заходи задля запобігання його поширення примушують кожного з нас інакше планувати своє життя. Але, виявляється, карантинні обмеження - це не тільки виклики, а й неймовірні можливості. Й цього року Совеня Чарлі та Чілдрен Кінофест можуть завітати у дім до кожного маріупольця. А допоможуть у цьому вже традиційні інформаційні партнери фестивалю телеканал «Маріупольське ТБ» і сайт MRPL.CITY.

МИКОЛА ОСИЧЕНКО, ПРЕЗИДЕНТ «МАРІУПОЛЬСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ»: «В условиях пандемии в работе телеканала поменялось очень многое, мы поменяли сетку вещания, сделав акцент на прямые эфиры важных для горожан событий. Мы первыми в стране начали трансляцию онлайн-обучения для школьников, выдаем в прямом эфире брифинги и воскресные богослужения. Не останемся в стороне и от детского фестиваля. «Мариупольское телевидение» делает все, чтобы мариупольцы, оставаясь дома, жили в ритме всех событий».

Чілдрен Кінофест – фестиваль, який 7 років поспіль безкоштовно знайомить українських дітей, як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою - у 2020 році вперше відбудеться онлайн з 29 травня по 7 червня на сайті фестивалю www.childrenkinofest.com. Як і завжди, фільми програми можна буде подивитись безкоштовно.

До слова, до конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми для аудиторії віком від 4 років, відібрані командою Чілдрен Кінофесту на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків. Поза конкурсом юні глядачі продовжать знайомитися з історією кінематографа.

Фільм, який стане переможцем цьогорічного Чілдрен Кінофесту, як і завжди, обере аудиторія – після перегляду фільмів конкурсної програми глядачам буде запропоновано оцінити свої враження.

Почесним послом фестивалю у 2020 році став музикант, продюсер, автор пісень і фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк.

Нагадаємо, також в цифровому форматі на каналі «Маріупольське телебачення» можна буде подивитися виставу про одну з найвідоміших історій про любов у світі "Ромео і Джульєтта" Вільяма Шекспіра.