"День кар'єри ЄС" - про майбутній захід дивіться в програмі "Ранок Live" на каналі "МТБ"

12 квітня, 10:00

Молодь Маріуполя вже втретє зможе взяти участь у «Дні кар'єри ЄС», який пройде в стінах Маріупольського державного університету. Цей захід проведе представництво ЄС в Україні та інформаційний центр ЄС в Маріуполі.

Маріупольці зможуть дізнатися про світові та європейські тренди в питаннях професійних знань і навичок, про вимоги сучасних роботодавців, наявні вакансії європейських і українських компаній, що працюють в Україні, про можливості навчання та стажування за кордоном, а також отримати консультації від представників комерційних компаній і неурядових організацій.

Детальніше про майбутній захід дивіться в програмі «Ранок Live». Гості програми — координатор інформаційного центру ЄС Марія Світлакова і студенти історичного факультету МДУ Ганна та Аліна.

"День кар'єри" пройде 15 квітня о 10:30 в Маріупольському державному університеті за адресою: пр. Будівельників, 129а, ауд. 104а.

Нагадаємо, у Маріуполі відкрилась друга хвиля навчальної програми «Skills lab: власна справа», що ставить перед собою мету навчити молодь правильному введенню підприємницькою діяльності. А трохи раніше творча команда молодіжної стрічки "Сквот 32" провела мотиваційну зустріч із маріупольськими студентами та надала їм поради, спираючись на власний досвід, як стати відомими та успішними.

Крім того, у Маріуполі з'явиться осередок Української академії лідерства — освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років.

Нагадаємо, долучитися до ефіру програми "Ранок Live" можна на каналі "Маріупольське телебачення" щоранку з понеділка по п`ятницю з 7.00 до 10.00, а у суботу — з 10.00 до 12.00. Телефони ефіру: 0680629000, 0980629098.