Дорош, LOLSHOW, «Лебедине озеро» на новий лад. Маріупольців в жовтні чекає багата культурна програма

7 жовтня, 11:47

Маріупольців в жовтні чекає багата культурна програма — у цьому місяці у городян буде можливість побачити найвідомішу балетну легенду в новому виконанні, почути пісні, «виконані душею», а також показати своїм дітям лялькове шоу, яке приїде в приморське місто з прем'єрою.

Так, 17 жовтня пройде концерт «ДОРОШ&band». Володимир Дорош — музикант, продюсер, успішний бізнесмен і меценат, який живе музикою. У своїх піснях він ділиться власним досвідом, своїми життєвими цінностями, усіма тими речами, які близькі для багатьох, а виконує їх виключно щиро, серцем і душею.

Послухати пісні музиканта можна буде о 19:00 в ПК "Український Дім".

У неділю, 20 жовтня, цінителі балетного мистецтва зможуть стати частиною унікального театрального явища - «Лебединого озера», яке вважають найвідомішою балетною легендою. Задум цієї вистави довго виношувався хореографом Раду Поклітару, а сюжет змінився до невпізнання. Маріупольців чекає не зовсім звична казка про принца, який зустрів і полюбив дівчину, перетворену в лебедя злим чарівником. У цій постановці — все навпаки. Тепер маленький лебідь проти власної волі перетворений в хлопчика. Він повинен пройти різні випробування, витримати удари долі й страждання.

20 жовтня о 19:00 городяни зможуть насолодитися мовою сучасного танцю, фантастичними декораціями та костюмами в ПК "Український Дім".

Оцінити артистів, які їдуть до Маріуполя, зможуть не тільки дорослі — вперше в Україні прем'єра сімейного музичного шоу за участю ляльок LOL, яких люблять у всьому світі.

«Вперше в Україні пройде такий дитячий радіоспектакль з освітнім характером. Діти в захваті від цих ляльок, а раніше не було ні мультиків, ні коміксів про них, тому це такий своєрідний авторський продукт з ексклюзивними костюмами, декораціями, танцювальними номерами та пізнавальним сюжетом», - зазначив представник організатора програми Максим Ляховецький.

Прем'єра відбудеться 20 жовтня о 12:00 в ПК "Український дім".

Компанія «Маріупольське телебачення», підтримуючи «культурний бум» жовтня, дарує найщасливішим городянам шанс відвідати майбутні вистави абсолютно безкоштовно. За інформацією про те, як отримати квитки — стежте на сайті.

Нагадаємо, у жовтні ще мають шанс скористайтеся можливістю завітати до Екстрим-парку, останні рази у цьому році відвідати атракціони, вечірку або концерт.