Дозвілля дітей влітку. Про його безпеку та поведінку на дорозі – в програмі «Ранок Маріуполя»

30 червня, 10:45

Ось і розпочалися літні канікули. Подорожі, екскурсії, море, гори, походи, багато друзів – кожен проводить їх по різному. Цього року карантинні обмеження у зв'язку з недопущення розповсюдження коронавірусу в країні, трохи змінили ці плани. Але літо – все одно є літо, й пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований, треба кожному з нас.

В програмі "Ранок Маріуполя" начальник відділу зв’язків з громадськістю Патрульної поліції Донецької області Євгенія Іванченко та заступник командира II роти Костянтин Чебаненко розповіли правила безпеки під час дитячого літнього дозвілля та поведінку на дорозі під час відвідування пляжу «Піщаний».

Нагадаємо, у Маріуполі зростає кількість дитячих та спортивних майданчиків. Так, наприклад декілька облаштованих територій з'явилися у віддалених районах міста.Крім того, у місті продовжуються масштабні реконструкції. Так, серед переліку найочікуваніших проєктів опинилися Лівобережна набережна та пляж «Піщаний».

Програма "Ранок Маріуполя" виходить на каналі "Маріупольське телебачення" щоранку з понеділка по п`ятницю з 7.00 до 10.00, а у суботу — з 09.00 до 12.00.