Біг, кросфіт, альпінізм тощо - у хвилі спортивних ефірів програми "Ранок Маріуполя"

29 липня, 10:51

Футбол, біг, кроссфіт, альпінізм, табата і не тільки - всі ці види спорту доступні в Маріуполі, як для дорослих, так і для дітей.

Про роботу безкоштовних секцій в Маріуполі дізнавайтеся з програми "Ранок Маріуполя".

Так, в одному з випусків програми головна спеціалістка з розвитку спорту "M·Sport" та лідерка бігового клубу "MRPL.RUN" Татьяна Мельник нагадала про відновлення роботи секцій після карантину та запросила усіх охочих в секцію бігу!

Біговий клуб "MRPL.RUN" проводить тренування щовівторка і щочетверга о 18:00. Місце проведення: СК «‎Іллічівець» (пр. Нахімова, 53).

А керівник клубу альпінізму та скелелазіння «Скіфи» Євгеній Юрочкин розповів усі подробиці про те, як в нашому місті можна безкоштовно займатися альпінізмом.

Тренування проходять щопонеділка, щосереди та щоп'ятниці з 16:00 до 19:00 у спорткомплексі ПДТУ (вул. Італійська, 132).

До слова, в Маріуполі запустили інтерактивну карту спорту. Тепер, щоб дізнатися локацію і види безкоштовних спортивних клубів досить відкрити інтерактивну карту і відфільтрувати необхідні об'єкти. Сортування доступно за видами спорту, району міста, розташуванню локацій і спортивним подіям. Після - на карті показується значок з усією необхідною інформацією.

Тож, кожен може вибрати тренування на свій смак і на зручній локації!

До речі, про йогу на SUP-бордах посеред Азовського моря дивіться в одній з попередніх програм "Ранок Маріуполя".

Нагадаємо, програма "Ранок Маріуполя" виходить на каналі "Маріупольське телебачення" щоранку з понеділка по п`ятницю з 7.00 до 10.00, а у суботу — з 09.00 до 12.00.