IX Міжнародний кінофестиваль "Кіно і Ти». Чого чекати глядачеві? – сьогодні в програмі «Маріуполь – online»

11 вересня, 14:00

Безліч фестивальних майданчиків в різних куточках нашого міста, насичена й цікава програма, кінопокази, прем'єри, дискусії, а також зустріч з відомими діячами кіно України та Європи — сьогодні в Маріуполі стартує IX міжнародний кінофестиваль «Кіно і Ти» ім. І. А. Шрейбера. З 11 по 15 вересня в рамках конкурсної програми буде представлено 1300 робіт з 96 країн.

Про учасників, яскраві події, розвиток кіновиробництва в Україні, враження від Маріуполя і перспективи для міста за допомогою проведення різного роду фестивалів поговоримо сьогодні в програмі «Маріуполь – online» о 19.00 на каналі «Маріупольське ТБ».

Крім того, можна подивитися трансляцію програми на офіційній сторінці каналу у Facebook.

Гості програми: директорка Міжнародного фестивалю «Кіно і Ти» Ольга Новікова; продюсер фестивалю Наталя Огородня. А також, голова Асоціації кінокомісії України, заступник мера м.Тернопіль Леонід Бицюра та генеральний продюсер "Fresh production groups" Олег Щербина.

Ведуча програми Євгенія Загорулько. Телефони прямого ефіру: 068-0629-000, 098-0629-098.

До слова, у цьому році фестиваль буде реалізований за підтримки програми «Громадський бюджет» і пройде під гаслом: «Маріуполь — місто кінематографічне».

Нагадаємо, програма «Маріуполь - online» виходить щосереди та щоп’ятниці о 19.00 в прямому ефірі на каналі «Маріупольське ТБ».