Краса врятує світ! В Міжнародний день краси всім дівчатам і жінкам зичимо почувати себе гарними й щасливими!

9 вересня, 12:33

Кожен рік 9 вересня весь світ відзначає чудове свято – Міжнародний день краси (Beauty International Day). Воно було запроваджено з ініціативи Міжнародного комітету з естетики та косметології — СІДЕСКО. До Міжнародного дня краси часто присвячують змагання красунь — перший в історії конкурс краси пройшов у Бельгії у вересні 1888 року, а перший конкурс краси "Міс Світу" відбувся у Лондоні у квітні 1951 року.

Цікаві факти про красу:

  • До появи сучасної помади модниці фарбували губи карміном — речовиною, отриманою з розчавлених жучків кошеніль.
  • Першими рум'янами слов'янок служили шматочки буряка і сік малини, якими щедро натирали щоки.
  • Пристосування для завивки волосся отримало назву "бігуді", завдяки мешканкам однойменної французької провінції, у яких були в моді смішні циліндричні капелюшки, за формою дуже схожі на ті самі бігуді.
  • До середини XVIII століття жіночі перуки набули просто немислимих і химерних форм, розмірів і вагу: наприклад, цілі споруди з волоссям, стрічками, намистом, квітами, пір'ям та іншими деталями, закріпленими на дротовому каркасі та рясно змазаними жиром — була потрібна неабияка сила і вміння носити всю цю "красу" на витонченій жіночій голівці.
  • Спочатку тіні для повік зовсім не вважалися прикрасою, а використовувалися стародавніми єгиптянами виключно в профілактичних цілях, щоб уберегтися від кон'юнктивіту і захворювань очей.

Тож, привітаємо сьогодні із професійним святом косметологів, виробників і продавців косметики, пластичних хірургів, працівників модельного бізнесу і всіх інших фахівців індустрії краси, адже «краса врятує світ!»

А всім дівчатам і жінкам від душі зичимо щодня, не тільки у свята, але й в будні, почувати себе гарними та щасливими, адже це — найголовніше!

До слова, «правильні продукти» можуть допомогти людині якнайдовше залишатися красивою та молодою, а деякі поради — виглядати молодо і свіжо незалежно від віку та обставин.