"Кримський дім об'єднує серця". Про його культуру, політику і майбутнє – в програмі «Ранок Маріуполя»

9 липня, 16:31

На два дні Маріуполь став майданчиком для розмов про Крим. Нещодавно у місті вперше було представлено культурно-соціальний проєкт «Кримський дім об`єднує серця», спрямований на сприяння взаємного пізнання українцями один одного заради популяризації культурного розмаїття країни. А також стимуляції міжкультурного діалогу в Україні, підтримки його розвитку на регіональному та національному рівнях.

В рамках проєкту пройшли кримські дискусії, літературні читання та майстер-клас з гончарства від відомого кримськотатарського кераміста Рустема Скибіна. Детальніше про подію – в програмі проєкту «Ранок Маріуполя».

Гості студії: перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі, програмний директор культурно-освітнього підприємства «Кримський дім» Алім Алієв, кримськотатарська поетеса Сеяре Кокчеева-Усейнова.

Нагадаємо, програма "Ранок Маріуполя" виходить на каналі "Маріупольське телебачення" щоранку з понеділка по п`ятницю з 7.00 до 10.00, а у суботу — з 09.00 до 12.00. Телефони ефіру: 0680629000, 0980629098.