«Lorenz.IO. Romeo meetz Yulia». Прем'єра найвідомішої історії кохання у світі у цифровому форматі – тільки на каналі «МТБ»

18 травня, 10:51

Виставу про одну з найвідоміших історій про любов у світі "Ромео і Джульєтта" Вільяма Шекспіра тепер можна буде подивитися в цифровому форматі на каналі «Маріупольське телебачення». В рамках фестивалю ГогольFest відбудеться онлайн-спектакль «Lorenz.IO. Romeo meetz Yulia» - одночасно на віртуальній сцені виступлять 20 молодих акторів з Маріуполя і німецького міста Дортмунд.

«Маріупольське телебачення" - головний інформаційний партнер фестивалю. І на каналі планувалася трансляція багатьох заходів з програми Фесту в прямому ефірі, але пандемія вносить свої корективи у життя.

"Ми планували транслювати багато заходів програми в прямому ефірі, але пандемія вносить корективи в наше життя і роботу - фестиваль перенесли. Разом з ГогольFest активно розвиваємо диджитальний напрямок сучасної культури - ми надамо нашу технічну базу для трансляції диджиталізованої вистави на наших інтернет-майданчиках», - зазначив президент "Маріупольського ТБ" Микола Осиченко.

До слова, через пандемію коронавірусу довелося повністю змінити художньо-технічний підхід проєкту: раніше планувався цифровий міст між двома сценами двох міст, а тепер це буде 20 «сцен» просто у кожного вдома! Підлітки зіграють історію кохання між Ромео і Джульєттою, які походять з двох протилежних родин/країн. Віртуальний світ зустрічається з реальним завдяки грі Lorenz.io, де кожен може приміряти маску відомих героїв Верони.

Так чи можливе кохання за межами екрану комп`ютера?

Прем'єра відбудеться 21 травня о 20.20 в прямому ефірі каналу «МТБ», а також на сторінках у Facebook та Youtube телеканалу.

Нагадаємо, раніше майже 40 музикантів зі Львова та Маріуполя об'єдналися заради мистецтва. Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» та маріупольський камерний оркестр «Ренесанс» дистанційно записали відому композицію "Мелодія ля-мінор» Мирослава Скорика.