«Mariupol Classic». Гала-концерт фестивалю та популярна класика. Тільки на «МТБ»!

30 вересня, 17:45

Маріупольці традиційно можуть подивитися найяскравіші моменти фестивалю «Mariupol Classic» в ефірі «Маріупольського телебачення», яке є генеральним медіапартнером фесту з 2018 року.

Так, 1 жовтня глядачам «МТБ» представлять вальси Й. Штрауса й популярну класику. У цей день гостем фестивалю стане львівський квартет «Tenors Bel`canto». Долучайтесь до ефіру з 17.00 до 19.00.

А вже 4 жовтня глядачі «Маріупольського телебачення» зможуть побачити гала-концерт фестивалю за участю симфонічного оркестру Харківської філармонії. Диригент – Юрій Янко. Спецпроєкт АВВА. Приєднуйтеся до прямого ефіру з 16:00 до 18.00. Також можна буде подивитися це дійство на офіційній сторінці "МТБ" у Facebook та на Youtube-сторінці каналу.

«Другий рік поспіль «Маріупольське телебачення» транслює найяскравіші моменти «Mariupol Classic». Щоразу ми намагаємося знайти нестандартні підходи для висвітлення цього яскравого та насиченого дійства. Обов’язково подивіться найкращі концерти фестивалю на нашому каналі», – зазначив президент «Маріупольського ТБ» Микола Осиченко.

До слова, у цьому році фестиваль «Mariupol Classic» проводиться в рамках святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Міжнародного дня музики. Концерти проходять з 18 вересня по 4 жовтня з урахуванням усіх карантинних вимог: масковий режим, соціальна дистанція і вентиляція приміщень.