Mariupol Classic. «Маріупольське ТБ» покаже виступ збірного симфонічного оркестру з різних міст України

13 серпня, 14:44

Наприкінці літа Маріуполь зануриться в атмосферу класичної музики та мистецтва. «Маріупольське ТБ» покаже виступ збірного симфонічного оркестру з різних міст України, що відбудеться просто неба на відкритті Другого фестивалю музичного мистецтва «Mariupol Classic».

Відкриття «Mariupol Classic» відбудеться 30 серпня о 19:00 на головній площі міста. Спеціальні гості фестивалю: соліст Національної філармонії України Олександр Чувпило і Заслужена артистка України Валерія Туліс.

Концерт триватиме 2,5 години, в програмі — всесвітньовідомі шедеври класичного мистецтва, оперні арії, вокальна українська класика і багато іншого.

До слова, фестиваль буде проходити в Маріуполі з 30 серпня по 8 вересня в рамках реалізації гранту Українського культурного фонду та за підтримки Маріупольської міської ради.

У програмі фестивалю:

  • Дніпровський академічний театр опери та балету з легендарної балетною постановкою «Ромео і Джульєтта».
  • Національна заслужена капела бандуристів під керуванням Юрія Курача — Народного артиста України.
  • Струнний квартет "Кiev Mozart Quartet" подарує концерт з легендарним піаністом Антонієм Баришівським, лауреатом понад 20 міжнародних конкурсів.
  • Академічний симфонічний оркестр Луганської філармонії (м. Сєвєродонецьк) під керуванням Назара Яцківа.
  • Сім'я музикантів-віртуозів Шутко з власною програмою «Неперевершені».
  • Студенти Київської Національної академії музики ім. П.І.Чайковського з концертом класичної гітарної музики.

Закриється фестиваль 8 вересня в приміщенні Камерної філармонії програмою «Симфо-Шоу» у виконанні симфонічного оркестру Дніпровського академічного театру опери та балету.