Маріуполь: Повернення імені. Про конкурс фотографій серед учнів закладів освіти – в програмі «Ранок Маріуполя»

5 листопада, 14:17

Тридцять років тому, в 1989 році, маріупольці першими в Україні й одними з перших в СРСР домоглися повернення місту його історичного імені.

Про міський конкурс фотографій серед учнів закладів освіти «Повернення Маріуполю його імені – очима маріупольців» в програмі «Ранок Маріуполя» розповів директор ГО «Архі-Місто» Андрій Марусов.

До слова, до участі в конкурсі запрошуються учні закладів освіти Маріуполя незалежно від їхнього типу, форми власності та підпорядкування. А також вчителі історії закладів освіти Маріуполя незалежно від їхнього типу, форми власності та підпорядкування

Предметом конкурсу є фотографії з сімейних архівів маріупольців щодо двох тем:

1) Різноманітна громадянська діяльність маріупольців у 1985 – 1991 рр. (рухи «За Маріуполь», «За чистий Маріуполь», Народний Рух, «За перебудову» тощо; ініціативи з культурного відродження приазовських греків, українців, німців, росіян, євреїв, інших етнічних груп міста; мистецьке об’єднання «Маріуполь-87»; організації «афганців» та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС; релігійне відродження тощо).

2) Повсякденне життя маріупольців у другій половині 1985 – 1991 рр. (будь-які життєві ситуації – народження, дитинство, робота, навчання, кохання, побут, хобі, робота на дачі, подорожі, відпочинок, участь в мітингах, демонстраціях, служба в армії, Афганська війна, ліквідація аварії на Чорнобильській АЕС, різноманітна творчість, відвідування концертів та вистав, спорт тощо).

Кінцевий термін подання копій фотографій на конкурс – 27 листопада 2019 р. Долучитися до спільноти конкурсу можна тут.

Відкриття виставки в Центрі сучасного мистецтва ім. А.Куїнджі та нагородження переможців – 30 листопада 2019 р. Закриття виставки – 8 грудня 2019 р.

Контактна особа конкурсу: Андрій Марусов, +38096 463 69 88.

Нагадаємо, маріупольці мають можливість «замовити» друга та отримати дозу позитиву разом з «Ранок Маріуполя».

Програма "Ранок Маріуполя" виходить на каналі "Маріупольське телебачення" щоранку з понеділка по п'ятницю з 7.00 до 10.00, а у суботу — з 09.00 до 12.00.