Маріуполь та Приазов'я. Проєкти майбутнього – завтра в ефірі «МАРІУПОЛЬ Online»

30 липня, 18:00

В Маріуполі реалізують цілий ряд інфраструктурних об‘єктів, щоб покращити життя людей. Відповідне рішення напередодні прийняли на сесії міської ради.

Які саме будівлі реконструюють та коли розпочнуть роботи? Відповіді на ці питання дізнаємось завтра, 31 липня, в програмі проєкту «МАРІУПОЛЬ Online». Долучайтесь до трансляції о 19:00 на каналі «Маріупольське ТБ»!

Гості студії: начальник відділу інвестицій та управління проєктами Маріупольської міськради Микола Трифонов; начальник Управління з питань розвитку та підтримки ОСББ Сергій Марчук; депутат Маріупольської міськради VII скликання Володимир Курський.

Цього ж дня, але о 20.30 до студії завітає голова Нікольської районної ради Василь Мітько. У нього дізнаємось, які проєкти реалізуються у селах Приазов'я.

Телефони студії: 068-0629-000, 098-0629-098.

Також можна подивитися трансляції програм на сторінці каналу у Facebook.

Нагадаємо, у Маріуполі продовжується благоустрій тротуарів та прибудинкових територій. Також повідомлялося, що у Маріуполі створено нову громадську організацію "Комфортний Маріуполь", головне завдання якої - контролювати та якомога більше підвищувати рівень комфорту проживання в місті для мешканців усіх вікових груп.

Проєкт «МАРІУПОЛЬ Online» виходить щосереди та щоп’ятниці в прямому ефірі на каналі «МТБ».