Маріуполь у 2020 році чекає багато фестивалів, мобільний майданчик Open-air та 3D-спектакль

28 листопада, 13:37

У Маріуполі комісія з відбору проєктів міні-грантів сприяння розвитку туризму, культури та спорту програми «Громадський бюджет» вибрала переможців конкурсу. Їх ініціативи будуть реалізовані у 2020 році. Так, за напрямом «Культура» перемогли дев'ять проєктів. А це означає, що наступний, 2020 рік на Маріуполі чекає насичена культурна програма. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Так, другий рік поспіль в Маріуполі буде проходити освітньо-мистецький проєкт «Пост Міст 2.0», який спрямований на формування позитивного іміджу Маріуполя шляхом організації художнього оффлайн марафону із залученням максимальної кількості городян.

Проєкт «Тіні забутих предків» - це діджіталізованій спектакль на сцені Палацу культури «Молодіжний». Планується, що класичний спектакль з використанням сучасних 3D-технологій приверне увагу молоді до здобутків української культури.

Весняний екофестиваль «Грін фест» буде націлений на пропаганду екологічної культури, здорового способу життя.

Проєкт «Лавка чудес» допоможе створити іміджеві твори мистецтва, які символізують Маріуполь як культурний центр з автентичним стилем.

У свою чергу, літній фестиваль «МузДВІЖ» ознайомить маріупольців з творчістю місцевих музикантів.

А завдяки проєкту Міського палацу культури «Мобільний інтерактивний простір «Шахова королева», в Маріуполі з'явиться мобільний майданчик Open-air. Вона створить комфортні умови для гри в шахи, тому на різних локаціях міста пройде кілька турнірів, майстер-класів з шахів та семінарів. Також, буде створено молодіжний шаховий клуб «Паламеда», а до Міжнародного дня шахів відбудеться театралізоване свято.

Восени відбудеться ряд заходів в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорових та вокальних колективів «Українська пісня об'єднує нас». У вищих навчальних закладах міста пройде «Зимовий бал». А Центр позашкільної роботи за місцем проживання розробив проєкт «Ангели добра», до якого входить проведення благодійної волонтерської діяльності серед дітей та молоді.