Маріупольці можуть долучитися до розробки настільних історичних ігор

4 серпня, 11:16

Маріупольці зможуть запропонувати важливий, на їхню думку, історичний об’єкт, який може доповнити настільну історичну гру «Пам’ятки міста», зробивши її ще більш насиченою та різнобарвною на культурні пам’ятки.

Громадська організація "Культурно-освітня платформа "Сенс" провела майстерню з розробки цієї настільної гри. До зустрічі долучилися ті, кому не байдужа історія Маріуполя та ігрова атмосфера.

До слова, ця гра створюється для того, щоб жителі Маріуполя більше дізналися про важливі місця та події у місті, розширили або доповнили свої знання за допомогою візуалізованої мапи з орієнтирами та карток з пам’ятками. Крім містян, грати буде цікаво і туристам, які бажають дізнатися, що цікавого можна подивитися у Маріуполі та чим це місто унікальне та неповторне. Команди розробників планують створити 5 настільних історичних ігор. Й кожен охочий може також долучитися до обговорень, майстерень та зустрічей.

Детальна інформація тут.

Проєкт «Розмаїття культурно-історичної спадщини нашої землі» реалізується ГО "Культурно-освітня платформа "Сенс" у партнерстві зі Студентське наукове історико-археологічне товариство МДУ Маріупольський державний університет - офіційна сторінка за підтримки Український культурний фонд.

Нагадаємо, з програми "Ранок Маріуполя" ви можете дізнатися про роботу безкоштовних спортивних секцій в Маріуполі.

Програма "Ранок Маріуполя" виходить на каналі "Маріупольське телебачення" щоранку з понеділка по п`ятницю з 7.00 до 10.00, а у суботу — з 09.00 до 12.00.