Підсумки 2021 та плани на новий рік - великий ефір із Вадимом Бойченком. Сьогодні в проєкті «МАРІУПОЛЬ Online»

29 грудня 2021, 09:00

Лічені дні залишаються до Нового року! Тож, саме час підбивати підсумки та будувати плани на майбутнє! Традиційно з міським головою Вадимом Бойченком поговоримо про це в проєкті «МАРІУПОЛЬ Online». Не пропустіть, сьогодні о 19:00 на каналі "Маріупольське телебачення".

Також ефір програми можна подивитися на сторінці каналу «МТВ» у Facebook.

Нагадаємо, у Маріуполі підписали тристоронній договір між міською радою, металургійним комбінатом «Азовсталь» Групи Метінвест та шведською компанією «НЕФКО». Реалізація проєкту надасть можливість модернізувати систему центрального опалення та теплопостачання. Також повідомлялося, що у Маріуполі почала діяти програма лояльності для підприємців, які займаються діяльністю у галузі культури та мистецтва. У місті триває будівництво навчального корпусу, гуртожитку та спортивного комплексу першого в Україні недержавного гірничо-металургійного університету «Метінвест Політехніка». А реконструкція єдиного на Донеччині 50-метрового басейну «Нептун» йде до завершення.

Дивіться також сюжет "Маріуполь, як спортивний приклад для України" та "Стратегія-2030".

Нагадаємо, проєкт «МАРІУПОЛЬ Online» виходить щосереди та щоп’ятниці в прямому ефірі на каналі «Маріупольське телебачення».