Монументальні мозаїки "Тяжмашу". Про екскурсію на територію закинутого підприємства – в програмі «Ранок Маріуполя»

23 липня 2020, 13:12

У маріупольців є унікальний шанс потрапити на територію закинутого підприємства «Тяжмаш» під час екскурсії «Монументальні мозаїки "Тяжмашу".

Дослідники монументалізму Олександр Чернов, Іван Станіславський та Андрій Марусов в програмі «Ранок Маріуполя» розповіли про цю унікальну можливість докладніше. А також розказали про ментальну цінність монументального мистецтва та дослідження робіт у Маріуполі.

Нагадаємо, у Маріуполі зосереджена одна з найбільших колекцій монументальних мозаїк в Україні. Чверть з них знаходиться на території колишнього заводу "Тяжмаш". Серед них - грандіозний мозаїчний фриз Леля Кузьмінкова і Валентина Константинова "Материнство", "Спорт", "Навчання", "Труд".

Довгі роки мозаїки "Тяжмашу" були недоступні для широкого загалу. А зараз під час екскурсії учасники мають можливість відвідати цех з монументальними мозаїками, інженерний корпус, ДК "Іскру" та Музей заводу.

Збір учасників екскурсії у ДК "Іскра" о 15:00, в п'ятницю, 24 липня.

Участь в екскурсії безкоштовна. Фотографування мозаїк дозволено. Реєстрація на екскурсію обов'язкове зважаючи карантинних обмежень та режимного доступу до деяких цехах заводу. Зареєструватися потрібно тут. Після реєстрації учасникам прийде підтвердження на електронну пошту.

До слова, незабаром в ефірі програми Іван Станіславський і Александр Чернов представлять до уваги глядачів монументальний путівник «Всі відтінки маріупольських мозаїк».

Нагадаємо, програма "Ранок Маріуполя" виходить на каналі "Маріупольське телебачення" щоранку з понеділка по п`ятницю з 7.00 до 10.00, а у суботу — з 09.00 до 12.00.