"Нам тут жити". Про підсумки першого фестивалю-конкурсу соціальних відеороликів – в програмі «Ранок Маріуполя»

6 грудня, 15:44

У Маріуполі підбили підсумки першого фестивалю-конкурсу соціальних відеороликів "Нам тут жити". Протягом місяця конкурсанти з різних міст України надсилали короткі відеоролики на соціальну тематику. Представлені на фестивалі роботи охоплюють різні соціально гострі теми: турбота про оточення, здоровий спосіб життя, захист прав людини та протидія насильству.

За результатами голосування журі визначило переможців. При оцінюванні роликів журі звертало увагу в першу чергу на актуальність представленої проблеми й розкриття теми.

Докладніше про захід та переможців в програмі "Ранок Маріуполя" розказав організатор і ведучій фестивалю Олексій Симонов.

Нагадаємо, ідея провести в Маріуполі фестиваль-конкурс соціальних відеороликів «Нам тут жити» набрала найбільшу кількість балів у конкурсі «Громадський бюджет» в категорії «Культура». Цей проєкт реалізований в рамках програми малих грантів сприяння розвитку культури, спорту, молодіжної політики та туризму Маріупольської міськради. Партнером фестивалю став ГДК «Український дім».

Програма "Ранок Маріуполя" виходить на каналі "Маріупольське телебачення" щоранку з понеділка по п`ятницю з 7.00 до 10.00, а у суботу — з 09.00 до 12.00.