Не маєте спортивного інвентарю, але прагнете бути у формі? Про тренування в домашніх умовах – в програмі «Ранок Маріуполя»

12 лютого, 10:12

Кожен з нас хоче мати красиве й привабливе тіло, але далеко всі мають можливість відвідати тренажерний зал. Однак обмаль часу або відсутність грошей, чи просто банальна відсутність тренажерного залу поблизу - це ще не привід відмовитися від тренувань і відкинути мрію мати бажану фігуру. Виявляється, що і в домашніх умовах можна цілком ефективно тренуватися.... Як саме це робити, розповіла і показала в програмі «Ранок Маріуполя» тренер Тетяна Строганова.

До слова, в одній з попередніх програм тренера Юлія Єлістратова запропонувала вправи на розтяжку - адже  сісти на шпагат можна в будь-якому віці. А тренер з йоги Світлана Сивокоз показала ранковий комплекс, який допоможе отримати заряд бадьорості та гарного настрою на весь день!

Нагадаємо, програма "Ранок Маріуполя" виходить на каналі "Маріупольське телебачення" щоранку з понеділка по п`ятницю з 7.00 до 10.00, а у суботу — з 09.00 до 12.00. Телефони ефіру: 0680629000, 0980629098.