Освітлення – запорука безпеки на вулицях. Про ситуацію в Маріуполі дивіться в програмі "Комуналка"

14 березня, 10:00

У Маріуполі хочуть замінити застаріле освітлення сучасними LED-лампами, що дозволить підвищити якість освітлення вулиць, заощадити кошти місцевого бюджету та забезпечити безпечні соціальні обставини. Освітлення – є запорукою безпеки на вулицях. І світло дійде туди, де його раніше не було. На Пост-мосту встановлено 56 світильників, 2 шафи керування. Старі лампи встановлено 20 років тому та не сприяють економії. Заміна освітлення знизить споживання електроенергії на 50%. Зараз середня освітленість Пост-мосту – 50 люкс. В Маріуполі немає світла на 316 вулицях, що становить понад 20% території міста.

На яких вулицях Маріуполя треба покращувати освітлення, де цей проект буде реалізовано найближчім часом та на який час доби припадає найбільша кількість транспортних пригод в місті – дивіться в випуску програми «Комуналка», тема якої "Маріуполь під покровом ночі — вуличне освітлення та безпека".

Гості програми: начальник підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Сергій Приліпин та начальник відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Донецькій області ДПП Олексій Лемешкін.

Раніше повідомлялося, що ліхтарями, що дозволять майже на 60 відсотків зберегти витрати на електроенергію, в Маріуполі обладнали вулицю Набережну. Проект із зовнішнього освітлення міста передбачає встановлення таких ламп і в інших районах Маріуполя.

До речі, ОСББ Маріуполя можуть виграти енергоефективне освітлення для під'їздів.

Нагадаємо, сплачувати електроенергію з січня маріупольці будуть за новими квитанціями. З реформою у сфері енергетики, що стартувала спочатку року, на ринку енергопослуг Донеччини з’явилася нова компанія-постачальник, яку обрала держава терміном на 2 роки.