Після прокату на широких екранах, глядачі «МТБ» першими зможуть подивитися фільм «З України до Голлівуду»

3 грудня, 15:22

У Маріуполі відбулася прем'єра фільму «З України до Голлівуду». Ця стрічка показує, хто з акторів Голлівуду - українці, і розказує їхні зіркові історії. Після прокату на широких екранах, першими фільм ексклюзивно зможуть подивитися глядачі «Маріупольського ТБ», завдяки отриманню телеканалом прав на показ стрічки.

«Цей фільм дуже цікавий як для маріупольців, так і для будь-якого жителя нашої країни, тому що він показує нам, що мріяти дуже важливо. Прем'єра пройде в найближчі тижні. Ми очікуємо закінчення прем'єрних показів по нашій країні, тільки після цього ми першими ставимо його в ефір», - наголосив президент «Маріупольського телебачення» Микола Осиченко.

Зі слів продюсера фільму «З України до Голлівуду» Олега Щербини, багатьом нашим співвітчизникам вдалося підкорити найбільший майданчик світової кіноіндустрії.

«Це більше сотні великих імен. Наприклад, засновник найбільшої кіностудії в Голлівуді «Metro-Goldwyn-Mayer» народився в Димері під Києвом. Так само Девід Сезнек, який вважається найважливішим продюсером в історії кіно і Голлівуду. Ми розповідаємо про людей, які зробили Голлівуд таким, який він є зараз, і про те, як можна потрапити в Голлівуд», - ділиться продюсер і додає, що в основу сценарію лягла книга режисера фільму Станіслава Сукненка з аналогічною назвою. Над нею режисер працював десять років, тому автори картини називають її науковим дослідженням.

Знімання фільму проходило в Києві та відразу в декількох великих містах США.