Поєдинки 53-го Меморіалу Макара Мазая - в ефірі телеканалу "МТВ"!

14 липня 2021, 17:01

«Маріупольське телебачення» покаже в прямому ефірі поєдинки 53-го Меморіалу Макара Мазая - Кубка України з боксу серед чоловіків. Про це повідомив президент телеканалу Микола Осиченко.

Він підкреслив, що «МТВ» традиційно виступає за популяризацію спорту, а в цьому випадку, видаючи трансляцію на загальнонаціональні телеканали, сприяє ще і популяризації Маріуполя на загальноукраїнських медіамайданчиках.

"«Маріупольське телебачення» традиційно виступає генеральним медіапартнером і бродкастером Меморіалу Макара Мазая. При цьому, сигнал, вироблений "МТВ", транслюватимуть телеканали "ДІМ" і "XSPORT". Кваліфікаційні бої, які пройдуть з 26 по 29 липня, можна буде побачити на YouТube-каналах «Маріупольського телебачення» і Федерації боксу України. Півфінал та фінал будемо транслювати з використанням мультикамерної зйомки в режимі ПТС", - зазначив Микола Осиченко.

Півфінальні та фінальні поєдинки, які відбудуться 31 липня та 1 серпня відповідно, можна буде подивитися з 18.00 в прямому ефірі на «Маріупольському телебаченні», а також на всіх діджитал-майданчиках телеканалу.

Як розповів перший віцепрезидент Федерації боксу Маріуполя Євген Зиков, на змагання з'їдуться близько сотні провідних українських боксерів з усіх куточків країни.

До слова, у зв'язку з пом'якшенням карантину, фанати цього виду спорту зможуть бути присутніми на Меморіалі. При цьому глядачі повинні бути в захисних масках і дотримуватися дистанції.

Тож, дізнавайтеся першим, хто отримає звання переможця! Ексклюзивно — лише на "Маріупольському ТБ"!