Полиграф ШарикOff і «Время и стекло». Найочікуваніші концерти листопада в Маріуполі

8 листопада, 15:35

У листопаді маріупольців чекає насичена концертна програма. Відомі виконавці увірвуться в Маріуполь, аби порадувати шанувальників улюбленими хітами та новими композиціями.

На сцені ПК «Український дім» виступлять головні трендсетери та хітмейкери українського шоубізнесу, улюбленці молоді та володарі мільйонних переглядів своїх відеороликів на YouTube - група «Время и Стекло».

Їх пісні звучать на радіостанціях України та СНД, кожен новий кліп займає почесне місце в ефірі кращих музичних каналів. Позитив і Надя беруть участь в таких масштабних заходах як «Золотий грамофон», «Crimea Music Fest», «Слов'янський базар», «YUNA».

Початок концерту відбудеться 18 листопада о 19:00.

Ще один грандіозний концерт пройде в останній місяць осені — Серега А.К.А Полиграф ШарикOff привезе своє ювілейне шоу в місто Марії.

«Мешканців міста Марії чекає новий концерт Серьоги «Бумер 15 років», який він представить на маріупольській сцені. Артист представить не тільки музичні хіти, а й поспілкується з залом в сучасному стилі стендап», - розповів організатор концертів в Маріуполі Максим Ляховецький.

Сьогодні його шоу — це унікальний симбіоз музики, гумору і харизми. Новий концерт «Бумер 15 років» всім знайомого репера, автора «Чорного бумера» зможе здивувати шанувальників, які звикли до його серйозного реперського образу. Це єдиний артист, який виступає з оркестром, хором, жартує в стилі стендап і дарує неймовірну енергетику глядачеві.

Концерт відбудеться 20 листопада в ПК «Український дім» о 19:00. Квитки вже зараз можна придбати в касах.

До речі, розкриваємо секрет для наших читачів — якщо запитати промокод у касира, то другий квиток можна купити зі знижкою в 30%.

Крім того, "Маріупольське телебачення" та агентство ML SHOW готує сюрприз для своїх шанувальників. Слідкуйте за новинами в соціальних мережах.