Посміятися чи полоскотати нерви? Які фільми подивитися в першому автокінотеатрі Маріуполя

24 червня, 09:13

На цьому тижні маріупольці зможуть посміятися над українською комедією і розібратися в хитросплетіннях гостросюжетного трилера з Жаном Рено. В першому автокінотеатрі Маріуполя розповіли, які фільми чекають городян найближчим часом.

Так, 25 і 27 червня на великих екранах "Kinolife Cinema" можна буде побачити українську комедію «Мої думки тихі», що отримала кілька премій.

У фільмі розповідається про молодого звукорежисера-фрілансера Вадима, який зазнав безліч невдач в роботі та особистому житті, й отримує шанс почати все спочатку. Просте завдання - записати голоси закарпатських тварин - може стати його шансом назавжди покинути «незручну Україну» і відправитися до «привабливої Канади». Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником в новій роботі виявляється найменш підходяща для цього людина - мама Вадима.

Любителям трилерів в ці дні покажуть фільм «Дівчина в тумані». Сюжет кіноленти будується на тому, що холодної зимової ночі психіатра Аугусто Флореса терміново викликають на роботу, щоб обстежити інспектора Фогеля, який потрапив в аварію. Інспектор нічого не пам'ятає, на місці аварії ніщо не вказує на її причину і на її жертв, проте сорочка Фогеля в плямах свіжої крові, і ця кров не його. В ході бесіди починає вимальовуватися ланцюг неймовірних подій, що почалися місяць тому.

26 і 28 червня маріупольці зможуть побачити неймовірних Пенелопу Крус і Хав'єра Бардем в детективній історії «Всі знають». Іспанія, весілля, друзі. Всього один день і несподівана подія повністю змінює життя Лаури й Пако, які колись кохали одне одного. Їм доведеться зіткнутися віч-на-віч зі своїм минулим, щоб запобігти непоправному.

А для поціновувачів короткого метра - збірник кращих трилерів з США, Франції, Італії та Аргентини.

Ознайомитися з розкладом кіносеансів і придбати квитки можна тут. Також ознайомитися з афішею можна за посиланням.

До слова, кінотеатр, розрахований на 37 автомобілів, працюватиме на стоянці ТРЦ «ПортCity» (Запорізьке шосе, 2). Подивитись на місце, де буде проходити кіновистава, можна тут. Для перегляду фільму глядачам не потрібно буде залишати свою машину. Зображення буде транслюватися на великому LED-екрані, а звук - через FM-хвилю.

Інформаційними партнерами автокінотеатру стали сайт MRPL.CITY і «Маріупольське телебачення».