Про сучасне мистецтво, культуру в Маріуполі і не тільки дивіться в програмі проекту "Маріуполь-online"

11 квітня, 14:00

Вже незабаром до Маріуполя завітає найгучніша та найочікуваніша подія – арт-фестиваль «ГогольФест». Організатори обіцяють подарувати маріупольцям незвичайне дійство, яке буде ще більш масштабним та більш креативним, ніж минулого року. Про секрети цьогорічного фестивалю, про сучасне мистецтво, про культуру у місті Маріуполі і не тільки – в програмі проекту "Маріуполь-online", тема якої "Чим здивує "ГогольFest"? … І не тільки".

Гості студії: директорка Департаменту культурно-громадського розвитку Діана Трима, начальниця відділу розвитку туризму та просування Маріупольської міськради Марія Сльота.

Нагадаємо, цього року наприкінці квітня в Маріуполі вдруге стартує масштабний мистецький фестиваль «ГогольFest».

Протягом шести діб містом відбуватимуться театральні вистави, денні та музичні виступи, кінопокази, художні виставки та діалоги. У Маріуполі вперше буде представлена потужна театральна програма, у якій візьмуть участь не тільки колективи з інших країн, а й місцеві, що стане родзинкою заходу. Маріуполь чекає дуже велика візуальна програма, плануються такі інсталяції в місті, які щоночі будуть переїжджати з однієї локації в іншу, а також аудіо-гід двома мовами для людей з поганим зором.

З програмою та заходами фестивалю можна ознайомитися на офіційному сайті.

Проведення фестивалю у місті фінансуватиметься Фондом розвитку Маріуполя, головним донором якого є Група Метінвест, що виділила 1,5 мільйони гривень.

Раніше в програмі «Маріуполь-online» директор фестивалю Максим Демський розповів, чому обрали саме Маріуполь та якій події Фест буде присвячений.

Нагадаємо, програма «Маріуполь-online» виходить щосереди та щоп’ятниці о 19.00 в прямому ефірі на каналі «Маріупольське ТБ». Долучитися до обговорення можна за телефонами: 068-0629-000, 098-0629-098.