«Ранок з копом». Про кібербезпеку, шахрайство та про те, що робити в таких ситуаціях – в програмі «Ранок Маріуполя»

12 грудня, 10:10

Обізнаний - означає озброєний. Це правило добре працює у всіх питаннях, пов'язаних із забезпеченням безпеки, у тому числі й інформаційної.

В програмі «Ранок Маріуполя» інспекторка зі зв'язків з громадськістю Патрульної поліції Донецької області Євгенія Іванченко та інспектор Патрульної поліції Іван Семененко детально розповіли ведучим і глядачам про кібербезпеку, випадки шахрайства та про те, що треба знати й робити в таких ситуаціях!

До речі, віднедавна маріупольці мають можливість звернутися по допомогу до веб-поліцейського - Інтернет-акаунт представника правоохоронних органів у Facebook, до якого може звернутися кожен бажаючий з питаннями чи проханнями.

Правоохоронці для запобігання випадків шахрайства закликають дотримуватися простих правил: не пускати до помешкань сторонніх без належних документів, не оплачувати наперед покупки через інтернет, не повідомляти телефоном навіть тим, хто представляється співробітниками банку, ніяких цифр з банківської картки.

Нагадаємо, комунікація між поліціянтами та містянами вийшла на новий рівень — відтепер повідомити про будь-яке правопорушення можна, написавши у чаті в телеграм-каналі "Маріуполь - безпечне місто". Поліція відреагує миттєво та у тому ж чаті повідомить про результат.

Дивіться також сюжет Наталі Галь "Нова схема афери".

Програма "Ранок Маріуполя" виходить на каналі "Маріупольське телебачення" щоранку з понеділка по п`ятницю з 7.00 до 10.00, а у суботу — з 09.00 до 12.00.