Рінат Ахметов — найвідоміший благодійник України

4 листопада, 18:00

Фонд Ріната Ахметова очолює ТОП-3 благодійних організацій в Україні, випереджаючи за показниками популярності Міжнародний комітет Червоного Хреста. Про це говорять результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) в червні 2019 року. Завдяки великим національним проєктам Фонду, понад 95% жителів України знають про благодійну діяльність Ріната Ахметова.

Мільйони життів українців врятовані завдяки програмам допомоги жителям Донбасу. Цю роботу Фонду високо оцінюють не тільки жителі нашої країни, а й міжнародні організації. За словами представника Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Пабло Матеу, на тлі відходу багатьох міжнародних організацій з Донбасу, допомога Фонду Ріната Ахметова стає неоціненною.

«На жаль, багато міжнародних організацій пішли зі Сходу України. Тим цінніше для жителів підтримка Ріната Ахметова і тим більше роль його Фонду в рішенні проблем, з якими стикаються люди уздовж лінії зіткнення», - зазначає Пабло Матеу.

Ювілейний, 15-й рік своєї роботи, Фонд Ріната Ахметова почав з безпрецедентного проєкту «200 швидких для України», що не має аналогів за своїми масштабами. Суперсучасне обладнання автомобілів, частина з яких — унікальні швидкі на базі позашляховиків, із захопленням прийняли медики в містах та селах всієї країни.

«Вперше за 28 років незалежності країни Рінат Ахметов — єдиний благодійник, який передав медикам таку кількість суперсучасних машин швидкої допомоги. Завдяки цим автомобілям, які розподілять в лікарні країни, що найбільше цього потребують, будуть врятовані життя понад мільйон українців», - зазначає член Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова Наталя Ємченко.

З моменту заснування Фонду реалізований ряд проєктів, які допомогли мільйонам людей зберегти своє здоров'я. Тільки в програмах «Рак виліковний» і «Стоп туберкульоз» допомогу отримали понад 120 000 осіб, а в результаті роботи багаторічного проєкту «Сирітству — ні!», майже 10 тисяч дітей знайшли батьків.