Різдво Христове. Богослужіння online тільки на «МТБ»

5 січня, 12:12

Нова радість стала,

Яка не бувала

Над вертепом зірка ясна

Увесь світ засіяла…

У четвер, 7 січня, християни східного обряду святкуватимуть Різдво Христове. У ніч із 6 на 7 січня віряни йдуть до храму на Всеношну, щоб разом відчути духовну радість Різдва Христа Спасителя.

Різдво Христове належить до великих християнських, так званих дванадесятих свят, які відзначаються особливо урочисто. За біблійними свідченнями цього дня народився Син Божий – Ісус Христос, якому люди поклоняються вже два тисячоліття.

Через національний карантин богослужіння в церквах і досі проходять із певними обмеженнями. Але, завдяки "Маріупольському телебаченню", православні християни мають можливість, не виходячи з дому, побачити їх у прямому ефірі. І на свято Різдва «МТБ» також буде проводити онлайн-трансляцію богослужіння. Подивитися її можна буде 7 січня з 8:00 до 10:00 в ефірі «Маріупольського ТБ» або на офіційній сторінці телеканалу в Facebook та Youtube-сторінці каналу.

І нехай в оці світлі дні преображаючий дух Народження Христового запанує в наших серцях і подарує мир, радість, добро і процвітання!

Ісус народився! Славімо Його!