Ромео і Джульєтта в реаліях карантину. Про підготовку діджитал-вистави – в програмі «Ранок Маріуполя»

19 травня, 09:11

Самоізоляція - не привід відмовлятися від реалізації креативних та сміливих ідей. І найромантичніша історія, розіграна українськими та німецькими театралами на карантині, тому яскравий доказ.

Цьогоріч у звичному форматі Startup ГогольFest ми, на жаль, не побачимо. Зате глядачі зможуть оцінити онлайн-виставу Lorenz.io [Romeo meetz Yulija], заплановану в рамках Фесту, — одночасний виступ між Маріуполем (Україна) та Дортмундом (Німеччина) за участю 20 молодих акторів на віртуальній сцені.

В програмі «Ранок Маріуполя» Антон Тельбізов та Марія Кутнякова розповіли про підготовку діджитал-вистави Lorenz.io [Romeo meetz Yulija][Ромео зустрів Юлю].

Нагадаємо, дата прем’єри: 21 травня 20:20. Трансляція відбудеться на каналі «Маріупольське ТБ», а також стрімінг на сторінках Facebook та Youtube телеканалу.

Проєкт відбувається завдяки Goethe-Institut Ukraine, громадській організації ГогольFest та Akademie für Theater und Digitalität з міста Дортмунд при дружній підтримці Міністерства закордонних справ ФРН (Auswärtiges Amt).