"Самоделкин 2020" визначив переможців, але все ще шукає "Найактивнішого глядача". Деталі - в програмі "Ранок Маріуполя"

22 червня, 13:28

Чудовий творчий конкурс «Самоделкин 2020» від компанії «Інструмент Донбасу» і «Маріупольського телебачення» знайшов своїх переможців!!!  Але... все ще шукає героя в номінації "Найактивніший глядач"!!!

Тож, переможцями стали: в номінації «Вироби з металу», робота «Собака-коленвака» - Бідник Олександр. А в номінації «Вироби з дерева», робота «Дерево і смола» - Науменко Сергій. Номінацію ж "Найактивніший глядач" продовжено ще на тиждень. Й уже в п'ятницю, 26 червня, його буде обрано. Тому маріупольці ще мають шанс взяти участь у цьому конкурсі! Для цього на спеціальній сторінці треба залишити короткий, але яскравий відгук (можна і не один) про вподобану роботу або роботи! Й, якщо пощастить, чудовий приз - подарунковий сертифікат на суму 3000 грн від компанії «Інструмент Донбасу» - буде вашим!

В програмі "Ранок Маріуполя" переможці Сергій та Олександр, а також глава компанії «Інструмент Донбасу» Олексій Репка розповіли докладніше про конкурс та презентували свої вироби.

Нагадаємо, програма "Ранок Маріуполя" виходить на каналі "Маріупольське телебачення" щоранку з понеділка по п`ятницю з 7.00 до 10.00, а у суботу — з 09.00 до 12.00.