Сьогодні любителі солодкого відзначають Всесвітній день шоколаду

11 липня, 09:38

Чудові ласощі — шоколад! Люблять його і діти, і дорослі. І сьогодні, 11 липня, любителі солодкого відзначають Всесвітній день шоколаду. Це смачне свято було придумане і вперше проведене французами в 1995 році.

Є думка, що першими навчилися робити шоколад ацтеки. Вони називали його «їжею богів». Іспанські конкістадори, які вперше доставили його до Європи, охрестили ласощі «чорним золотом» і використовували для зміцнення фізичних сил і витривалості. Трохи пізніше споживання шоколаду в Європі обмежувалося лише аристократичними колами. І лише на початку 20-го століття з появою промислового виробництва шоколадом змогли насолодитися і люди, які не відносяться до аристократії.

Як встановлено сучасною наукою, в шоколаді є елементи, які сприяють відпочинку і психологічному відновленню. Темні сорти шоколаду стимулюють викид ендорфінів — гормонів щастя, які впливають на центр задоволення, покращують настрій і підтримують тонус організму.

Є також гіпотеза, згідно з якою шоколад володіє «протираковим» ефектом і здатний сповільнювати процеси старіння.

Шоколад краще їсти вранці: так він підвищує настрій і заряджає енергією. А ось после 16:00 вживати його дієтологи вже не рекомендують.

Цікаво, що у різних країнах їдять шоколад по-різному: в Україні його заведено їсти з фруктами та з легким алкоголем (вином, шампанським), а ось в Чехії — з пивом; в США люблять шоколад з сіллю і вприкуску з беконом, а в Японії — з васабі; одним з кращих у світі (нарівні зі швейцарським та французьким) вважається шоколад виробництва Бельгії — і ось там гурмани віддають перевагу їсти шоколад з базиліком і помідорами.

До слова, в програмі «У неділю з МТБ» спортивний дієтолог Надія Чиканенко розказала про натуральні природні солодощі, які можна зробити навіть у себе вдома.