Сьогодні надзвичайна історія кохання «Ромео і Джульєтта» "оживе" у ваших гаджетах. Не пропустіть! Тільки на каналі «МТБ»!

21 травня, 10:45

Сьогодні на каналі «Маріупольське ТБ» відбудеться така довгоочікувана прем'єра найвідомішої історії кохання у світі у цифровому форматі «Lorenz.IO. Romeo meetz Yulia». В рамках фестивалю ГогольFest о 20:20 одночасно на віртуальній сцені виступлять 20 молодих акторів з Маріуполя і німецького міста Дортмунд.

Не пропустіть, сьогодні, 21 травня, о 20.20 в прямому ефірі каналу «МТБ», а також на сторінках у Facebook та Youtube телеканалу.

За словами ведучої Євгенії Загорулько, перед спектаклем ми дізнаємось про історію створення вистави, побачимо флешмоб-привітання дітей з Маріуполя та з Німеччини, а також поспілкуємося з режисером маріупольської «Театроманії» Антоном Тельбізовим та, за допомогою програми Zoom, з режисером з Німеччини та представниками Дортмунда.

Нагадаємо, 9 місяців кипіла робота над цим міжнародним театральним проєктом. У жовтні 2019 року команда Маріуполя відвідала Дортмунд, де познайомилася з німецькими акторами та працювала над першим етапом проєкту. Планувалося, що прем’єра відбудеться на фестивалі StartUPGogolFest у квітні, в місті Маріуполь. Але, пандемія коронавірусу повністю змінила художньо-технічний підхід. Вистава продумувалася з використанням цифрових технологій, проте карантин вніс свої зміни, які збільшили онлайн-діяльність. Планувався цифровий міст між двома сценами двох міст. А тепер це 20 «сцен» просто у кожного вдома! Репетиції дітей проходять за допомогою програми Zoom та власних смартфонів, це фіксується та монтується у програмі зі спеціальними ефектами.