Спорт - це життя. Чи комфортно сьогодні займатися спортом в Маріуполі? Дивіться в програмі «Комуналка»

11 квітня, 10:00

Усім відомий вислів, що спорт — це життя. Так можна говорити про користь навіть елементарної зарядки вранці. Адже це зміцнює організм, допомагає позбутися від шкідливих звичок, сприяє розвитку не тільки фізичних, а й моральних якостей.

Чи комфортно сьогодні займатися спортом в Маріуполі? В якому стані знаходяться спортивні майданчики та де займаються спортом з початком весни наші школярі? Ці питання і не тільки — в програмі проекту «Комуналка», тема якої "Спортивне життя Маріуполя. Яке воно?".

Гості студії: начальник відділу навчально-спортивної та фізично-оздоровчої роботи Георгій Федоренко, координатор ГС "Зелений центр Метінвест" Сергій Магера, директор ЗОШ №10 Наталія Зьома, депутат Маріупольської міської ради Володимир Курський.

До речі, в Маріуполі представлено понад 50 видів спорту. В місті готують ряд найрізноманітніших проектів і різних спортивних заходів для всіх жителів, які можуть не тільки відвідати змагання як глядачі, але й стати їхніми реальними учасниками. Для деяких заняття спортом стає не просто здоровим способом життя, а й метою життя. Наші спортсмени постійно беруть участь в численних змаганнях, чемпіонатах, спортивних турнірах, займають призові місця, підвищують розряди, стають майстрами та кандидатами в майстри спорту. У Маріуполі діють безліч стадіонів, спортивних залів, плавальні басейни, шаховий клуб, планується будівництво льодової арени. А перереєстрація ФК «Шахтар» в Маріуполі принесе в бюджет міста додаткові кошти, які місцева влада планує залучити у розвиток фізичної культури та спорту. У 2019 році в 11 установах освіти Маріуполя планують побудувати сучасні спортивні комплекси.

Нагадаємо, за ініціативи Маріупольської міської федерації волейболу у ЗОШ номер шістдесят п’ять розпочала працювати секція волейболу.