Телеканал «Маріупольське телебачення» приєднався до Всеукраїнського марафону

16 лютого 2022, 09:47

Телевізійні канали України, серед них і "Маріупольське телебачення", беруть участь у марафоні, який проводиться в рамках Дня єднання 16 лютого 2022 року, оголошеного указом Президента. 

Відомо, що з 08.00 до 10.00 та з 19:00 до 22:00 телеканали фактично "говорять однією картинкою". В ефірі виступатимуть спікери та державні діячі, лідери громадської думки та волонтери. Усі говорять на тему єднання, у тому числі й наративи, які об'єднуватимуть нашу країну.

Також, за підтримки Держкіно в Україні сьогодні відбудуться покази у кінотеатрах та телеканалах фільмів українського виробництва.

Нагадаємо, що раніше Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому розповів про новий День єдності.

Сьогодні кожен проходить тест на громадянина України. Пройдіть його гідно. Нехай усі зрозуміють, для кого Україна справді Батьківщина, а для кого – просто майданчик для грошей… Ми маємо одне велике європейське прагнення. Ми хочемо свободи та готові за неї боротися. На нас з неба дивляться 14 тисяч захисників та мирних громадян, які загинули у цій війні. І ми не зрадимо їхню пам'ять», - зазначив Володимир Зеленський.
Маріуполь у День єднання
Маріуполь у День єднання