В Маріуполі відчувається великий прогрес завдяки синергії центральної і місцевої влади, - В.Черниш

12 березня, 10:00

Маріуполь, завдяки взаємодії центральної й місцевої влади в рамках реформи децентралізації, з 2016 року сильно змінився. Про це в ефірі «Маріупольського ТБ» заявив Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

«Змінився зовнішній вигляд міста, багато проектів запущено, наприклад, в медичній та освітній сфері. Як людина, що не проживає в Маріуполі, я відчув зміни. Від простих маріупольців я чую, що вони відчувають турботу місцевої влади. Крім того, Маріуполь ніколи не залишається без уваги центральної влади», - зазначив він.

Вадим Черниш додав, що один з найбільш успішних спільних проектів центральної та місцевої влади — це забезпечення житлом переселенців в Маріуполі.

«Кожен проект пов'язаний з іншими. Наприклад, сьогодні ми були в лікарні, в яку закупили прекрасне обладнання за кошти платників податків Маріуполя. Але «новим маріупольцям», як каже ваш мер, потрібно було знайти житло, щоб в тій же лікарні працювати. Так, є програма, яку веде наше Міністерство разом з міськрадою Маріуполя, що дозволила забезпечити житлом переселенців. Таким чином, ми маємо і фахівців, і обладнання», - підкреслив Міністр і додав, що також на контролі в уряду і питання водопостачання міста Маріуполя, і проблема Маріупольського порту.

«Ми бачимо, що люди, перебуваючи практично у лінії розмежування, в місті, яке вважають прифронтовим, не тільки виживають, але і розвиваються, не панікують. Таке ставлення в місті, в громаді, свідчить про міцність громади, про її спроможність долати серйозні наслідки. І це є прикладом для всієї України!, - підсумував Вадим Черниш.

Дивіться також, Внесок металургів в оновлення Маріуполя.