В місті стартує новий проєкт «Програма емоційної стійкості дітей». Докладніше про участь – у програмі «Ранок Маріуполя»

13 грудня, 10:08

Ні для кого не секрет, що добробут дітей залежить від їхньої взаємодії з батьками та опікунами, однолітками та іншими людьми у їхніх громадах. Щоб допомогти покращити цей добробут, а також емоційну стійкість у дітей, в Маріуполі стартує новий проєкт, що охоплює всі сфери життя малечі - «Програма емоційної стійкості дітей» у 2019–2020 роках у рамках напряму психосоціальної підтримки від Маріупольської міської організації товариства Червоного Хреста України.

Програма включає тренінги для дітей. Вони спрямовані на підтримку внутрішнього потенціалу малечі та їхній соціальній взаємодії з іншими. Програма також передбачає зустрічі з батьками та опікунами. Зустрічі сприятимуть їхньому розумінню проблем, з якими сикаються діти, а також надання їм навичок підтримки дітей.

В програмі «Ранок Маріуполя» волонтер товариства Червоний Хрест Максим Браточкін розповів докладніше про цей захід та запросив до участі.

Стартує програма 15 грудня 2019 року. Вона буде тривалою – від 13 до 26 занять в залежності від віку до складу групи. Участь БЕЗКОШТОВНА, але за попередньою реєстрацією +38 067 618 21 36 Анастасія, 050 425 03 65 (Viber, Telegram) Олена, адже кількість місць обмежена. До участі запрошуються сім’ї з-поміж ВПО, демобілізованих військовослужбовців та сімей у складних життєвих обставинах з дітками віком 10–14 років.

Нагадаємо, програма "Ранок Маріуполя" виходить на каналі "Маріупольське телебачення" щоранку з понеділка по п`ятницю з 7.00 до 10.00, а у суботу — з 09.00 до 12.00.