Валентинів день. Подаруйте коханим романтичний настрій з самого ранку

13 лютого, 10:03

Завтра в Маріуполі, та й не тільки, буде відзначатися вже таке звичне для багатьох свято - День святого Валентина. В Україні воно не є офіційним святом і вихідним днем, а хтось взагалі його не визнає. Однак, багато хто цей день святкує і в громадських місцях, і в сімейному колі.

День всіх закоханих - це свято романтики, любові та ніжності, коли дарують коханим і дорогим людям квіти, цукерки, повітряні кульки та інші приємні сюрпризи.

Хочете зробити цей день для своєї половинки особливим?

Тоді, в першу чергу, створіть атмосферу свята. В цей день для декору підійде все під символом серця. Це можуть бути цукерки або печиво, картонні серця, розклеєні на стінах або біля дзеркала. Підійдуть також свічки, кульки, квіти... Подбайте і про пакування для подарунка - воно теж повинно відображати символіку свята.

Можна приготувати й романтичний сніданок.

Наприклад, панкейки «Серденька». З цими гарячими млинцями у вигляді серця сніданок стане особливим.

Пляшка для соусу, наповнена тестом, буде вашим пензлем: видавіть на гарячу сковороду контур серця, дайте йому трохи осісти, а потім заповніть тестом, щоб вийшли чарівно недосконалі млинці.

Можна зробити й «Канапе для закоханих».

З тостів вирізаємо невеликі сердечка. На одне з них наносимо вершкове масло і червоною ікрою викладаємо жіночий бюст і намиста. На другий тост наносимо суміш бринзи та майонезу. Викладаємо на бринзу у вигляді чоловічого фрака рубані оливки. А з яєчного білка робимо сорочку.

А звичайне яйце можна приготувати й у вигляді серця.

Для формування яйця нам знадобитися дуже щільний папір (краще від упаковування), паличка для суші та дві гумки. Відварюємо яйце, чистимо, поки ще тепле кладемо в папір, Придавлюємо паличкою і затягуємо гумками. Охолоджуємо яйце в холодильнику (хвилин 15). Розрізаємо навпіл - і наша «валентинка» у вигляді яйця готова!

А як приготувати яєчню для романтиків, дивіться в програмі «Ранок Маріуполя».

Неодмінний атрибут свята - «валентинка» - невелика листівка з освідченням у коханні, яку, як правило, роблять у формі серця. «Валентинку» можна не купувати, а зробити своїми руками.

Так, візьміть квадратний аркуш паперу і поділіть його на три рівні частини. Потім загніть куточок А до перетину з загином зліва. Загніть куточки B і C так, щоб вони співпали з А. Поверніть лист, як зазначено на зображенні. Зігніть верхній куточок назад. Зробіть загини по краях, утворюючи заокруглення.

Можна зробити й більш складний варіант - «Серце з квіткою». Для такого сердечка краще використовувати папір з різними за кольором сторонами, щоб квітка по центру вийшла виразною.

1. Візьміть прямокутний аркуш паперу, довжина його повинна бути у два рази більше ширини.

2. Загніть трикутники з обох сторін. Зробіть хороший загин.

3. Розправте лист.

4. Повторіть крок 2 з протилежного боку.

5. Розправте лист і позначте трикутники А і В.

6. і 7. З'єднайте трикутники А і В разом по центру.

8. Розгладьте таким чином, щоб з правого краю вийшов плоский трикутник.

9. Повторіть те ж саме з іншого боку.

10. Зігніть край трикутника.

11. Розкрийте трикутник з попереднього кроку.

12. Розрівняйте, щоб вийшов квадратик.

13. На квадраті загніть 2 маленьких трикутники.

14. Розкрийте трикутники та зробіть їх плоскими.

15. Повторіть кроки 10-14 з трьох інших сторін.

16. Акуратно зігніть навпіл у вертикальній площині та зробіть загин.

17-18. Розгорніть і підніміть праву половинку.

19. Опустіть її так, що б вона стикалася з лівого половинкою.

20. Підніміть праву половинку знову.

21. Загніть куточки трикутниками.

22. Опустіть праву половинку в положення на кроці 20.

23. Загніть верхні куточки.

24. Переверніть на іншу сторону.

25-26. Загніть куточки з боків, щоб вийшло серце. Переверніть назад.

І пам'ятайте, який би варіант святкування Дня святого Валентина ви не обрали, головне - щоб вам було комфортно вдвох!

До слова, святкувати його можна і потрібно не тільки тим, у кого є друга половинка. 14 лютого стосується всіх, хто вірить у світле і щире почуття. Тому привітання в цей день адресують не тільки партнери по відносинах і особистому житті один одному. Але і друзі, і приятелі, і подруги.

Нагадаємо, програма «Ранок Маріуполя» вирішила порадувати всіх і зробити трішечки щасливішими на день всіх ЗАКОХАНИХ! Тому, спільно з розважальним комплексом "Вінтаж", приготувала для глядачів крутезні подарунки!