Вас критикують? Навчитися спокійно на це реагувати допоможуть поради психолога в програмі «У неділю з МТБ»

1 серпня, 16:26

Одна з речей, з якою найскладніше впоратися, зберігаючи спокій — це критика. Кожному з нас періодично доводиться чути її на свою адресу. Вона може поранити й зачепити наші почуття, засмутити й змусити нас переживати з цього приводу.

Люди реагують на критику по-різному. Хтось витягує з неї уроки та ставиться до неї спокійно, але для когось вона є проблемою, яка викликає гнів, сумніви в собі та падіння самооцінки.

Як же не допустити цієї проблеми? Як правильно реагувати на критику? В програмі проєкту «У неділю з МТБ» психолог Наталя Волошенко надала поради з цього питання.

І пам'ятайте слова Арістотеля: «Критики можна легко уникнути, якщо нічого не говорити, нічого не робити та бути нічим». Отже, якщо вас критикують — це  знак того, що ви — цілком помітна особистість.

До слова, в одній з попередніх програм Наталя Волошенко надала поради як боротися зі своїми страхами та тримати їх під контролем. А жіночий психолог Ганна Ракитянська порадила експрес-методи з підвищення самооцінки, які можна випробувати на собі та змінити своє життя на краще вже сьогодні.