Ведуча «Маріупольського телебачення» отримала нагороду за внесок у розвиток туризму

13 жовтня 2021, 19:04

Під час презентації Стратегічного плану розвитку туризму в Маріуполі мер Вадим Бойченко вперше вручив нагороди громадським організаціям і підприємцям за внесок в розвиток культурного, гастрономічного та гостинного туризму. Премію отримала і ведуча телеканалу «Маріупольське телебачення» Алевтина Швецова.

Авторська програма Алевтини Швецової «Місце сили» стала справжнім туристичним путівником для багатьох жителів і гостей Маріуполя. Крім того, ведуча «МТВ» активно веде соцмережі, де також розповідає про визначні пам'ятки та «родзинки» міста.

«Я розповідаю про свою любов до Маріуполя. Про його досягнення, переваги та про жителів.Ця нагорода ще більше зміцнила мою любов до міста і надихає продовжувати розповідати про багатогранне туристичний потенціал Маріуполя, придумувати щось нове і цікаве», - розповіла телеведуча.

Вона також анонсувала новий випуск проєкту «Місце сили» з міста Дніпро, який з'явиться в ефірі телеканалу «МТВ» в наступний понеділок.

«Проєкт «Місце сили» не замислювався спочатку, як туристичний. Але зараз ми вже їздимо по інших містах України та розповідаємо про Маріуполь й його красу не тільки місцевим жителям, але і людям з різних куточків країни», - зазначила телеведуча.

Дивіться також сюжет "Про розвиток та інвестиції у Маріуполь".