#Тут варто творити. Про відкриття сезону в Палаці естетичного виховання – в програмі «Ранок Маріуполя»

8 листопада, 09:35

В Маріуполі в Палаці естетичного виховання відкриття сезону. В програмі "Ранок Маріуполя" директор Палацу Геннадій Вікатто та художній керівник Лариса Сергеєва розповіли про його роботу, вихованців та плани на майбутнє.


Маріупольський міський Палац естетичного виховання сьогодні — комунальний комплексний позашкільний навчальний заклад, який об'єднує майже 2500 вихованців віком від 5 до 21 року. В Палаці проходять заняття дітей і молоді у творчих колективах і гуртках. Вокал, хореографія, декоративно-прикладне та образотворче мистецтво – кожен може знайти те, що йому до душі! Палац працює з 09:00 до 20:00. Телефон для довідок 0629 332 435.

Нагадаємо, Палац естетичного виховання отримав друге дихання — минулого року там завершили великий капітальний ремонт, який тривав з 2013 року. Гроші інвестував комбінат імені Ілліча за програмою соціального партнерства з міською громадою.

До слова, Маріуполь готується до 9 міжнародного фестивалю-конкурсу «Музичний листопад». А про школу, в якій народжуються таланти, дивіться в сюжеті Анжели Волонець.

Програма "Ранок Маріуполя" виходить на каналі "Маріупольське телебачення" щоранку з понеділка по п'ятницю з 7.00 до 10.00, а у суботу — з 09.00 до 12.00.