Вони беруть активну участь у міських та міжнародних конкурсах. Про роботу ГДК селища Каменськ — в програмі «Ранок Маріуполя»

10 жовтня, 10:00

Міський Будинок культури селища Каменськ можна вважати єдиним комунікативним центром культурного обслуговування жителів селища. Метою Будинку культури є сприяння у формуванні всебічно розвиненої молоді, організація дозвілля для всіх верств населення. А основними функціями є культурно-просвітницька, виховна, пізнавальна, розважальна та методична.

Колективи Міського Будинку культури селища Каменськ беруть активну участь в міських, регіональних, міжнародних конкурсах, демонструючи високий рівень культури маріупольських артистів.

В програмі "Ранок Маріуполя" представники Міського Будинку Культура с. Каменськ розповіли про свою творчість та плани на майбутнє.

Адреса Міського Будинку Культура селища Каменськ: сел. Каменськ, вул. Першотравнева, 35. Графік роботи: з 8.00 до 22.00 без перерви та вихідних.

До слова, маріупольців в жовтні чекає багата культурна програма — у цьому місяці у городян буде можливість побачити найвідомішу балетну легенду в новому виконанні, почути пісні, «виконані душею», а також показати своїм дітям лялькове шоу, яке приїде в приморське місто з прем'єрою.

Нагадаємо, програма "Ранок Маріуполя" виходить на каналі "Маріупольське телебачення" щоранку з понеділка по п`ятницю з 7.00 до 10.00, а у суботу — з 09.00 до 12.00.