Я сам! Як привчити дитину до самостійності — в програмі «У неділю з МТБ»

7 листопада, 10:18

Уміння вирішувати свої проблеми, не звалюючи їх на чужі плечі, здатність приймати рішення самому, не перекладаючи відповідальність на друзів або рідних — самостійність вважається одним з найважливіших якостей сучасної людини.

Всі діти розвиваються по-різному. Але якщо ви хочете, щоб ваша дитина в потрібний час перетворилася в самостійну людину, варто почати про це думати буквально з її дитинства.

Як же навчити свою дитину основним навичкам самостійності – дивіться поради психолога Наталі Волошенко в програмі «У неділю з МТБ».

Тож, щоб не скаржитися в майбутньому на невправність і непристосованість своїх дітей, активно займайтеся з ними, і тоді до шести-семи років вони перетворяться в незалежну і самостійну особистість і будуть готові як до вступу до школи, так і до подальшого «дорослого» життя.

До слова, в одній з попередніх програм психолог розповіла про комп'ютерну залежність у дитини та про те, як повернути її в реальний світ. А про вплив сучасних гаджетів на психічне здоров'я дитини, дивіться в сюжеті Наталки Галь.

Нагадаємо, програма "У неділю з МТБ" виходить щонеділі на каналі "Маріупольське ТБ" об 11.00.