Як перетворити звичайний шматок скла в стильну річ — дивіться в програмі "У неділю з МТБ"

8 листопада, 13:48

Дзеркала з давніх-давен стали невіддільним елементом декору будь-якого приміщення. Складно уявити собі квартиру, в якій його немає. І ви, якщо є бажання, звичайний шматок скла можете перетворити в стильну та оригінальну річ. Адже один зі способів додати будинку індивідуальність — прикрасити його речами, зробленими своїми руками.

В програмі «У неділю з МТБ» разом з майстринею Наталею Толмачовою пропонуємо оригінально і привабливо задекорувати дзеркало своїми руками.

До слова, декорують дзеркало найрізноманітнішими способами й оформляють у багатьох стилях. Рама з ПВХ-труб,  дерев'яні спили або мозаїка, розпис на дзеркальному полотні й не тільки! Ідей для перетворення дзеркала безліч. Ви можете вибрати будь-який з них або придумати щось своє, неповторне.

До слова, в одній з попередніх програм ми розказували, як зробити «Грошове дерево» - дуже оригінальну і модну штучку зі світу хенд-мейд, яка стане прикрасою будь-якого інтер'єру і привнесе в будинок фінансовий добробут. А також, як зробити гарний свічник з мушлями.

Нагадаємо, програма "У неділю з МТБ" виходить щонеділі на каналі "Маріупольське ТБ" об 11.00.