Як позбутися зайвої ваги. Поради дієтолога та експеримент в програмі «У неділю з МТБ»

12 вересня, 09:52

Як схуднути? Це питання задає собі чи не кожна жінка, у якої є зайвий жирок. Із зайвою вагою всі борються по-різному: хтось регулярно сідає на дієти, хтось катує себе посиленими тренуваннями, а хтось вже просто втомився боротися з вагою і махнув на цю проблему рукою.

В програмі «У неділю з МТБ» дієтолог Ірина Скільсарова розказала про причини та наслідки цієї проблеми, а також надала поради, як від неї позбавитися.

До слова, порад в питанні позбавлення від зайвої ваги багато. Менше їсти та більше рухатися — це поширені рекомендації, правда досить нудні. А от серед незвичних методів, що сприяють зниженню ваги, можна відзначити, наприклад, заміну тваринних жирів в їжі на оливкову олію. Також, радять дотримуйтесь «правила склянки», коли обсяг з'їденої за один прийом їжі уміщається в одній склянці. А от психологи радять Їсти з тарілок блакитного кольору — такий посуд нібито знижує апетит.

І головне — настрій дуже серйозно впливає на втрату ваги. У депресивні моменти в організмі збільшується вироблення гормону стресу кортизолу, а це — сигнал для організму запасатися жиром. Так що частіше посміхайтеся і радійте життю! І не відмовляйте собі в милих радощах — іноді можна дозволити собі й «заборонені продукти», які вважаються злом, тільки якщо поглинати їх у великих кількостях. У малих «дозах» вони не заподіють шкоди.

До слова, в одній з попередніх програм фахівці розказали про «правильні продукти» для молодості та краси, а також про солодощі, які приносять користь.

Нагадаємо, програма "У неділю з МТБ" виходить щонеділі на каналі "Маріупольське ТБ" об 11.00.