Як швидко вибрати подарунок співробітницям на 8 березня

14 лютого, 10:55

Привітати жінок на роботі важливо не менше, ніж привітати подруг або родичок. Від мікроклімату в колективі залежить ваш настрій на роботі. А оскільки половину життя ви проводите саме в офісі, поліпшити атмосферу і зміцнити відносини з жінками-колегами буде не зайвим. Але от біда – як привітати всіх жінок без винятку, де знайти їм подарунки, і головне – як це зробити швидко? Не секрет, що перспектива тривалих ходінь по магазинах стомлює багатьох, особливо чоловіків. А необхідність вибирати індивідуальний сюрприз призводить до сказу будь-кого.

Але дарувати подарунки потрібно від чистого серця і в хорошому настрої, тому агресія при виборі – не та емоція, яка потрібна. Але є такі місця, де презенти вибираються буквально в кілька кліків. А ще – оплачуються дистанційно і привозяться прямо додому. Якщо не вірите, то загляньте сюди: https://giftmall.com.ua/on/podarki-na-8-marta-kollege.

Що вибрати для співробітниць? Привітання з користю

Сьогодні модними вважаються практичні подарунки. Час марною витрати грошей залишився далеко в минулому. Вибираючи привітання, потрібно не тільки ретельно вивчати звички та спосіб життя того, кому їх будеш дарувати, але і шукати найбільш зручний і недорогий варіант.

У ситуації з колегами це вкрай складно зробити. Адже на роботі жінок багато, і врахувати інтереси кожної майже неможливо. І щоб витратити гроші з користю і гарантованим ефектом, вибирати потрібно сертифікат – він впевнено входить в ТОП-3 найкращих подарунків до будь-якого свята, і 8 березня у тому числі.

Сертифікати можна дарувати масово. Буквально купити 10 штук і подарувати їх всі. Скільки жінок у вас у відділі? На фірмі? У філії? 15, 20, 45? Сміливо купуйте сертифікати – і даруйте їх замість звичних дрібничок. Ось побачите, наскільки вам буде простіше, а жінкам – приємніше.

Де і як вибрати подарунок швидко

Якщо ви твердо вирішили вибрати співробітницям сертифікати – ви на правильному шляху. Ці зручні та прості подарунки давно популярні в Європі й вже кілька років мають попит в Україні. Секрет – в особливому характері привітання:

  • відсутність нав'язування;
  • свобода вибору;
  • простота покупки;
  • легкість придбання;
  • відсутність труднощів у пошуку та економія великої кількості часу.

Щоб придбати сертифікати на весь відділ або цілу фірму, потрібно лише зайти в супермаркет сертифікатів. Це чарівне місце збирає на своїй території найпопулярніші та найнезвичайніші подарункові карти, які обов'язково сподобаються жінкам:

  • на косметику та парфумерію;
  • аксесуари та шкіргалантерею;
  • послуги салонів краси, перукарень та масажних кабінетів;
  • фотостудій та салонів оренди суконь;
  • ресторанів і кінотеатрів.

Вам залишається тільки одне – вибрати ті сертифікати, які вам сподобалися, визначитися з номіналом і замовити їх всього в кілька кліків. І протягом кількох днів питання подарунків жінкам на роботі вирішиться найсприятливішим для вас чином.