Як віддалені райони та селища стають комфортними для життя – сьогодні в проєкті «МАРІУПОЛЬ Online»

23 лютого 2022, 14:42

У Маріуполі понад 2 млрд грн направлять на реалізацію програми «Місто без околиць». Це дозволить оновити інфраструктуру в 37 селищах та мікрорайонах.

Наразі 40% жителів Маріупольської громади мешкають у приватному секторі. Більшість – у віддалених районах та селищах. Саме для них діє міська програма «Місто без околиць». Загалом до 2030 року планується покращити інфраструктуру для 222 тисяч жителів.

Про те, як у цьому році реалізовуватиметься програма, розповімо сьогодні, 23 лютого, о 19:00 в ефірі проєкту «МАРІУПОЛЬ Online».

Крім того, поговоримо про міську програму забезпечення маріупольців житлом, а також реорганізацію ЦПМСД №4.

Тема: «ХVII СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ. ОСНОВНЕ»

Гості студії:

  • Ірина Дудіна – голова комісії з питань депутатської діяльності, етики, засобів масової інформації та гендерної політики
  • Ніна Воробей – членкиня комісії з питань освіти, культури, духовного відродження, молоді та спорту
  • Дмитро Забавін – секретар комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку та дорожнього господарства
  • Олександр Халявінський – член комісії з питань містобудування, комунальної власності та земельних відносин.

Приєднуйтесь до ефіру о 19.00 на каналі «Маріупольське телебачення». Також ефір програми можна подивитися на сторінці каналу «МТБ» у Facebook.

Нагадаємо, Маріуполь продовжує йти шляхом розвитку та реалізації масштабних проєктів, незважаючи на останні події на Донбасі. На цьому наголосив міський голова Вадим Бойченко на Дні депутата. Мер закликав жителів зберігати спокій та довіряти виключно офіційним джерелам інформації.